Persoonlijke hulpmiddelen

Contacten


Gemeentehuis
Gilsonplein 1
1170 Watermaal-Bosvoorde
T. 02.674.74.11
Fax: 02.672.52.19

Bevolking
Gelijkvloers gemeentehuis
T. 02.674.74.22
bevolking1170@wb.irisnet.be

Bibliotheek – POB Rozenberg
Hoofdbibliotheek : Thomsonlaan 3
T. 02.675.33.79
Uileenpost : Delleurlaan 41
T. 02.675.40.10

Burgerlijke Stand
Gelijkvloers gemeentehuis
T. 02.674.74.17, T. 02.674.74.18
burger.stand1170@wb.irisnet.be

Centrum voor lokale geschiedenis
Hertogendreef 2
T. 02.672.77.34
tilia@wb.irisnet.be

Cultuur
A. Gilsonplein 6
T. : 02.674.74.63 et 02.674.75.07.
cultuur1170@wb.irisnet.be

Economisch Leven
Ministerstraat 1-3-5
T. 02.674.74.26
handel1170@wb.irisnet.be

Financiën – Belastingen
Hooghuis, 2de verdieping
T. 02.674.74.45
financien1170@wb.irisnet.be


Gemeenschapscentrum Wabo
Delleurlaan 39-43
T. 02.675.40.10
wabo@vgc.be

Gemeentelijk Secretariaat
Gemeentehuis, 1ste verd.
T. 02.674.75.81
Fax: 02.672.52.19
secretariaat1170@wb.irisnet.be

Huisvesting / Grond Bedrijf
Hooghuis, 3de verd.
T. 02.674.74.37.
grondbedrijf1170@wb.irisnet.be

Internationale Solidariteit
A. Gilsonplein 6
T. 02.674.74.63 et 02.674.75.07
cultuur1170@wb.irisnet.be

Jeugd
Ministerstraat 1-3-5
T. 02.674.75.22
jeugd1170@wb.irisnet.be

Jobhuis
Vinkstraat 127
T. 02.563.22.90

Leefmilieu - Mobiliteit
Hooghuis, 1ste verd.
T. 02.674.74.32
leefmilieu1170@wb.irisnet.be
mobiliteit1170@wb.irisnet.be

OCMW
Centrale administratie en Woning van senioren: Ottervangerstraat 69, T. 02.663.08.00
Sociale dienst: Weigéliasdreef 8,  T. 02.663.08.00

Onderwijs
Ministerstraat 1-3-5
onderwijs1170@wb.irisnet.be
T. 02.674.74.60 ou 61      

Openbare Werken - Energie
Hooghuis, 3de verd.
T. 02.674.74.37
openbare.werken@wb.irisnet.be
energie1170@wb.irisnet.be

Plaatselijk Werkgelegenheidsagentschap (PWA)
Vinkstraat 127
T. 02.563.23.96
ale1170@wb.irisnet.be

Politie
Tritomasstraat 7
Spoeddienst: 101 of 112
T. 02.5 639 639

Sociaal Leven
Hertogendreef 2
T. 02.676.16.27
sociaal.leven1170@wb.irisnet.be
 

Sport
Drie Linden Stadium, 1a Nymphenslaan
T. 02.675.87.99
sport1170@wb.irisnet.be

Stedenbouw
Hooghuis, 1ste verd.
T. 02.674.74.32
stedenbouw1170@wb.irisnet.be

Verbroedering en Toerism
Ministerstraat 1-3-5
Ministerstraat 1-3-5
T. 02.660.34.71
verbroederingen1170@wb.irisnet.be

Zwembad Calypso
Wienerlaan 60
T. 02.675.48.99
 

 
 

 

 

Document acties