Persoonlijke hulpmiddelen

Het schepencollege

Olivier Deleuze

Olivier Deleuze - Burgemeester
Ambtenaar van de burgelijke Stand, verantwoordelijk voor Personeel, IDPBW, Preventie, Toezicht op het OCMW, Diversiteit en Gelijke kansen.
Kabinet van de Burgemeester
Antoine Gilsonplein, 1
1170 Brussel
T. 02.674.74.10

odeleuze.bgm@wb1170.brussels

Ontvangt zonder afspraak op woensdag van 16 tot 18u, uitgezonderd gedurende de schoolvakanties.

Odile Bury - 1ste schepen
Transitie, Leefmilieu, Hygiëne, Informatie, Informatica, Jeugd, Internationale solidariteit, Dierenwelzijn

Hooghuis - 1ste verdieping
Antoine Gilsonplein , 2
1170 Brussel
T. 02.674.74.04
obury@wb1170.brussels

Hang Nguyen - 2de schepen
Onderwijs, Kinderopvang, Sociaal Leven en Senioren, Economisch Leven, Europese Relaties.

Gemeentehuis - gelijksvloer
Antoine Gilsonplein , 1
1170 Brussel
T. 02.674.74.02
hnguyen@wb1170.brussels

Benoit Thielemans

Benoît Thielemans - 3de schepen
Huisvesting en Openbare gebouwen

Hooghuis - gelijksvloer
Antoine Gilsonplein , 2
1170 Brussel
T. 02.674.75.85
bthielemans@wb1170.brussels

Jean-François de Le Hoye - 4de schepen
Financiën, Sport en Gezondheid, Juridische zaken, Bevolking, Erediensten

Gemeentehuis - gelijksvloer
Antoine Gilsonplein, 1
1170 Brussel
T. 02.674.75.49
jdelehoye@wb1170.brussels

Cathy Clerbaux - 5de schepen
Participatie, Energie, Groene ruimten en Openbare netheid

Gemeentehuis - gelijksvloer
Antoine Gilsonplein, 1
1170  Brussel
T. 02.674.74.05
cclerbaux@wb1170.brussels

Marie-Noëlle Stassart - 6de schepen
Stedenbouw, Ruimtelijke ordening, Wegen en Mobiliteit

Hooghuis
Antoine Gilsonplein, 2
1170 Brussel
T. 02.674.74.06
mnstassart@wb1170.brussels

Daniel Soumillion - 7de schepen
Cultuur en Patrimonium

Gemeentehuis - gelijksvloer
Antoine Gilsonplein, 1
1170 Brussel
T. 02.674.75.48
dsoumillion@wb1170.brussels

David Leisterh
Voorzitter van de OCMW

Ottervangerstraat 69
1170 Brussel
T. 02.663.08.20
dleisterh@wb1170.brussels

 

Document acties